انقلاب اسلامی و استحکام بخشی ساخت درونی قدرت

انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و با تکیه بر شعار نه شرقی و نه غربی محصول پیروزی رویکرد ساخت درونی قدرت و اتکا به ظرفیت ‌ها و نیروهای داخلی بوده است.
اکنون پس از گذشت 35 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضروری است که تاریخ این انقلاب بزرگ و تاثیرگذار مورد بازخوانی قرار گیرد که در این مقاله پایگاه بصیرت به تحلیل انقلاب اسلامی و استحکام بخشی ساخت درونی قدرت پرداخته است.
 
"ادامه ی مطلب را نیز ببینید."

[چهارشنبه 20 فروردین 1393 ]  [07:51 ب.ظ]  [علی فنودی]

اقتدار اقتصادی شاه کلید اقتدار ملی

از مهم‌ترین مسائلی که نه تنها در عرصه‌ی بین‌المللی، بلکه در خودباوری و اعتماد به ‌نفس هر ملتی بسیار حائز اهمیت است، موضوع اقتدار یا ضعف آن کشور است که این عامل در نحوه‌ی چینش و پیشبرد اهداف کشورها، در ارتباط با سایر ملل، بسیار اهمیت دارد.
 
"ادامه ی مطلب را نیز ببینید."

[چهارشنبه 20 فروردین 1393 ]  [07:49 ب.ظ]  [علی فنودی]

اقتصاد بی فرهنگ و فرهنگ بی اقتصاد

در نظام واره امام وامت از آنجا که عامل تحرک جامعه قیادی و نه سیاقی است و امام در مقام قائد قرار دارد ونه سوق دهنده از این رو انتظار این است که نام‌‌گذاری سال‌‌ها متناسب با ارتقای ظرفیت های درونی ملت صورت بپذیرد.
 
"ادامه ی مطلب را نیز ببینید."

[چهارشنبه 20 فروردین 1393 ]  [07:47 ب.ظ]  [علی فنودی]

به گزارش ایرنا، مهندس امین عربی یکشنبه در نشست با برخی مدیران حوزه نقت و گاز فارس افزود: مدیریت اجرایی استان فارس به دنبال اجرای سیاست های مد نظر مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد و عملیاتی شدن الگوی اقتصاد مقاومتی است.
 
"ادامه ی مطلب را نیز ببینید."

[چهارشنبه 20 فروردین 1393 ]  [06:59 ب.ظ]  [علی فنودی]
 
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعنایت هاشمی منش در خطبه های نمازجمعه این هفته بندرریگ افزود: سران غرب و استکبار بیش از یک دهه است برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی در عرصه اقتصادی تلاش و برنامه ریزی های زیادی دنبال کرده که هربار با درایت رهبرفرزانه انقلاب، هوشیاری مسوولان و حمایت مردمی نقش برآب شدند.
 
"ادامه ی مطلب را نیز ببینید."
 

[چهارشنبه 20 فروردین 1393 ]  [06:58 ب.ظ]  [علی فنودی]
تعداد کل صفحات : 61 ::      1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >